Пиво з собою? Мікро-паб? Ботл-шоп? Все разом

Коли ресторани в 2020 році перестали працювати, ми не мали де продавати пиво. І хоч ми львівська крафтова броварня, але за межами центру нас ніде не було. Ми пішли в одну львівську мережу придомних продуктових магазинів і сказали приблизно таке – ви і ми місцеві компанії, йде тренд крафтового пива, то давайте зробимо щось спільне у Львові, щоб люди пили добрий продукт. На що вони сказали приблизно таке – не розказуйте нам байки, є типовий контракт з усіма ретровідкатами, підписуйте або ні, а, і ще – навіть якщо підпишете, все одно продаватись не будете, бо в тепло ви маєте стояти в холодильнику, і вам їх треба ще купити. А, і ще орендувати під них площу за окремі гроші. Я з переляку сказав – ну ок, це грабіж, але спробуємо. Не заробим, хоч чогось навчимось. Коли я через пару тижнів спитав, як ми продаємось, виявилось, “вони ще думають”. Тут вже моє терпіння закінчилось, я відкликав свою згоду і через кілька місяців, на Янева 19, ми відкрили перший мікро-паб від пивоварні з робочою назвою Правда Craft Mission. Станом на кінець квітня 2021 року, їх вже 5 і ще 3 в процесі.

Що дають такі паби пивоварні? В першу чергу, контроль клієнтського досвіду. Крафтове пиво – делікатний продукт, де все має значення. Асортимент, бокал, система наливу, людина за баром, меседжі від виробництва, дегустації – у своєму власному форматі пивоварня має над цим контроль. До цього технічного пиво-орієнтованого міксу додаються лайфстайлові речі – підтримка бігунів/велосипедистів і pet-friendly підхід, а також добросусідство – чат клієнтів, підтримка локальних толок і проєктів на районі. І ви отримаєте придомний паб здорової людини – невеликий, затишний, як ще одна кімната свої квартири. Звідти напишуть про новинку, наллють на виніс заздалегідь по дзвінку і спитають, яке ви хочете пиво тижня. 

Є паби, в які я вперше заходив вже на відкриття. Наша команда чудово справляється сама і навчилась відкривати їх за 2 тижні. Коли на початку 2021 року пивовари не мали що варити, вони працювали над їх створенням і – після відкриття – в них.

Переважна частина продаж – пиво з собою. І тут є нюанс. Ми не любимо пластик з багатьох причин – екологічних в першу чергу. Також пластик пропускає кисень – повільно, але пропускає. Але ми зробили невелике, але репрезентативне дослідження і виявилось, що – сюрприз! – воно споживається негайно після покупки. Отже, тара – це засіб не зберігання, а швидкого транспортування пива з розливу на домашній стіл чи пікнік.

Скляна пляшка краща для зберігання. Але з технічної сторони, налити в скло так, як можна налити в пластик – з вприскуванням СО2 і наливом з контртиском – нелегко. Тому для пива правильний налив в пластик для короткого транспортування – краще, ніж просто відкрити кран і наливати в скляну пляшку. Отримуємо втрату карбонізації, моментальне окислення і довгий налив із-за піни.

В такому форматі пивоварні дають людям 1. добре налите 2. знаючою людиною 3. якісне пиво. І не дають то, що тут нікому не треба – дорогі меблі і ремонт в стилі фіолетового гіпсокартону. 

Всі актуальні адреси мікропабів Правда Craft Mission тут.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s